چرا در تگ‌استار ثبت نام کنم؟

به عنوان برند و سفارش دهنده تبلیغ
- پیشنهاد مناسب‌ترین اینفلوئنسر بر اساس فیلترهای متعدد
- نرخ کاملا رقابتی و پایین‌تر از بازار
- امکان مشاهده گزارش و آنالیز بعد از اتمام کمپین
- دامنه‌ای گسترده از اینفلوئنسرها
به عنوان یک اینفلوئنسر و پذیرنده تبلیغ
- ثبت‌نام و حضور برندهای مطرح در پلتفرم
- سیستم تسویه حساب و دریافت وجه یکپارچه
- معرفی برندها بر اساس علایق و حوزه فعالیت

قوانین و مقررات تگ‌استار

قوانین و مقررات کلی تگ‌استار
 1. ثبت‌نام در سایت تگ استار، به معنی پذیرش همه‌ی قوانین و ضوابط تگ استار است.
 2. تگ استار به‌عنوان یک سایت ایرانی از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند و تمامی قوانین مربوط به جرائم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک در آن لازم‌الاجرا است.
 3. تگ استار می‌تواند در هر زمان اقدام به تغییر قوانین کند و شروط و قوانین تغییریافته از طریق همین صفحه اعلام می‌گردد اما تغییر قوانین مالی، حساب‌های قبلی را تغییر نخواهد داد.
 4. اطلاعات مالی و غیرمالی صاحب رسانه و صفحه شبکه اجتماعی، تبلیغ‌دهنده و کاربر محرمانه است و تگ استار ضمانت می‌کند اصول رازداری و حرفه‌ای را در مورد این اطلاعات رعایت کرده و در هیچ صورتی به‌جز حکم دادگاه، آن‌ها را در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد.
 5. تگ استار می‌تواند با توجه به سیاست‌های خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس‌های خود اقدام کند. عدم اعتبار جزئی هریک از مفاد این صفحه و یا مغایرت اجرایی آن‌ها با قوانین یا به‌موجب حکم نهادهای ذی‌ربط، به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نیست.
 6. عدم اعمال هریک از مفاد این صفحه به معنی عدم وجود حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.
هرگونه اختلاف راجع به تفسیر، نقض و اجرای مفاد این صفحه، در صورت عدم حل مسالمت‌آمیز توسط قاضی مرضی‌الطرفین، از طریق نهادهای قضائی ذی‌ربط پیگیری شده و رأی مصادره برای هر دو طرف لازم‌الاجراست.
شرایط استفاده از تگ استار برای افراد تاثیرگذار - استاره - اینفلوئنسر
 1. درصورتی‌که صاحب یک اکانت در شبکه اجتماعی (شخص اینفلوئنسر و تاثیرگذار) به هر صورتی در تعداد نمایش محتوا، لایک‌ها یا بخش‌های دیگر تقلب کند و حقوق کاربر و یا تبلیغ‌دهنده را پایمال نماید، تگ استار می‌تواند برای همیشه حساب صاحب رسانه خاطی را ببندد. در این صورت تمام موجودی وی به نفع تگ استار مصادره خواهد شد.
 2. تسویه‌حساب در پایان روزهای زوج کاری هر هفته انجام می‌شود و درآمدها حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری پس‌ از آن به‌حساب صاحب حساب واریز خواهد شد. تسویه‌حساب تنها برای صاحبان رسانه‌ای صورت می‌گیرد که در شماره‌حساب شبا را در پنل سایت تگ استار وارد کرده باشند. مسئولیت وارد نمودن شبای ناصحیح بر عهده صاحب اکانت - حساب کاربر یاست. هم‌چنین اعتبارهای کمتر از دویست هزار تومان نیز در آخر هر ماه تسویه می‌شوند.
 3. به علت ضوابط قانونی شرکت‌های رسمی، صاحبان رسانه موظفند برای دریافت درآمد خود، کد ملی خود را به صورت صحیح در پنل تگ استار وارد نمایند.
 4. تگ استار در قبال محصولات، خدمات و محتواهای موجود در اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و همکاری با برندها برای نمایش تبلیغات به معنی تأیید آن‌ها نیست.
 5. تمامی حقوق مربوط به یک تبلیغ، متعلق به تبلیغ‌دهنده است و تگ استار و صاحب اکانت شبکه اجتامعی جز در حدود مفاد شرایط و قوانین این صفحه، حقی نسبت به آن ندارند مگر در مواردی که تهیه کننده خود تگ استار یا شخص اینفلوئنسر باشد.
شرایط استفاده از تگ استار برای تبلیغ دهنده - برندهای تجاری
 1. برای نمایش تبلیغ‌ها لازم است حقوق برنامه متعلق به صاحب اثر باشد.
 2. تمامی تبلیغات قبل از نمایش به کاربران باید توسط تگ استار بررسی شوند و تگ استار در رد یا قبول تبلیغ مختار است.
 3. تبلیغاتی که دارای شرایط زیر باشند، قابل‌نمایش نیستند:
  1. 
با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین تگ استار در تناقض باشند.

  2. محتوای غلط و گمراه‌کننده داشته باشند و باعث فریب کاربر شوند.

  3. حاوی تصاویر ترسناک یا دل‌خراش باشند
  4. ظاهر بی‌کیفیت و آزاردهنده داشته باشند.
  5. لینک انتهایی آن‌ها نامعتبر باشد
  6. ممکن است موارد غیرمجاز دیگری نیز وجود داشته باشند که در بالا ذکر نشده‌اند.
 4. تگ استار مجاز است در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضائی و نهادهای ذی‌ربط نسبت به یک تبلیغ خاص، نمایش تبلیغ را غیرفعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن به عهده‌ی تبلیغ‌دهنده خواهد بود.
 5. تگ استار در قبال محصولات، خدمات و محتواهای موجود در مقاصد تبلیغات تبلیغ‌دهندگان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و نمایش تبلیغات به معنی تأیید محتوای آن‌ها نیست.
 6. تبلیغ‌دهنده می‌پذیرد که تگ استار بنا بر سیاست‌های خود، می‌تواند هر وقت که لازم دانست، قیمت‌ها را مطابق تعرفه‌هایش تغییر دهد.
 7. تبلیغ‌دهنده نمی‌تواند بعد از اکران تبلیغ، آگهی را موقتاً غیرفعال نماید و در این صورت باید کل هزینه کمپین را به عنوان خسارت پرداخت نماید.
 8. پس از واریز اعتبار به‌حساب، چنانچه تگ استار به هر دلیلی از ارائه‌ی خدمات منصرف شود، مبلغ واریزی به‌طور کامل مسترد خواهد شد.
 9. چنانچه قبل از شروع تبلیغات، تبلیغ‌دهنده خواهان استرداد مبلغ شارژ اعتبار حسابش باشد، می‌تواند مبلغ را به‌طور کامل دریافت نماید. تسویه‌حساب‌ها در پایان روزهای روز هر هفته انجام می‌شود و مبالغ حداکثر تا پنج روز کاری پس ‌از آن به‌حساب تبلیغ‌دهنده واریز خواهد شد. تسویه‌حساب تنها برای تبلیغ دهندگانی صورت می‌گیرد که درخواست استرداد وجه را از طریق hi@tagstar.ir به تگ استار اعلام کرده و شماره‌حساب شبا را در پنل سایت تگ استار وارد کرده باشند. مسئولیت وارد نمودن شبای ناصحیح بر عهده تبلیغ‌دهنده مذکور است.
 10. درصورتی‌که وقتی تبلیغ در حالت فعال قرار ندارد تبلیغ‌کننده خواهان استرداد وجه باشد باید ابتدا تبلیغ را لغو کرده و مطابق آنچه در بند 9 آمده است عمل نماید.
محرمانگی
 • تگ استار برای حفظ حریم شخصی تبلیغ‌دهندگان، صاحبان رسانه و کاربران تضمین می‌کند هیچ‌گونه اطلاعاتی را اعم از مالی و غیرمالی بدون حکم قضائی در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد.